למי מבינכם שזוכר את משחקי ה-WII של חברת נינטנדו, וודאי זוכר שזה היה אחד המשחקים החדשניים והמהנים שהגיחו לעולמנו. בניגוד לעולם של היום, שכבר עשיר בטכנולוגיות ובפיתוחים חדשים, וכבר מתקשה להדהים אותנו עם פלאי הטכנולוגיה, בשנת 2006 משחקי ה-WII היו הדבר הכי מרהיב ומרתק שזכינו להכיר. ובכן, מאז, אומנם כבר עברו לא מעט שנים, אך משחקי הספורט הווירטואליים של WII שעברו שדרוגים ושיפורים בהתאם לתקופה, עדיין נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, 2PLAY יש מגוון רחב של אטרקציות לאירועים.

מהי עמדת WII לאירועים?

העמדה האטרקטיבית הזו כוללת מסכי טלוויזיה חדשניים LCD32 המורכבים על מעמד ייחודי ויציב, ומציע מגוון רחב של קונסולת משחקי WII. המשחק עצמו מעניק סימולציה של משחקי ספורט שונים כגון טניס, בייסבול, באולינג, גולף ואגרוף ועוד, והם פועלים באמצעות שלט WII ש"מפעיל" את תנועות השחקנים ומדמים את המשחק למציאות. מעבר לכך שמבחינה וויזואלית , מדובר ברמת רזולוציה מתקדמת במיוחד, ההדמיה המרשימה הזו שואבת את המשתתפים אל עולם וירטואלי מרהיב. כמו כן, ניתן להתאים את גובה העמדה ולשנות במהלך האירוע בהתאם לקהל המשתתפים.

עבור אילו אירועים מומלץ להזמין עמדת WII לאירועים?


ובכן, מדובר באטרקציה שיכולה להתאים לכמה וכמה אירועים. ראשית, אין ספק שמדובר בעמדה שמאוד קורצת לילדים ולכן מומלץ להזמין אותה לאירועי ילדים כגון ימי הולדת, אירועי בית הספר, אירועים עירוניים, ובר/בת מצווה. יחד עם זאת האטרקציה הזו יכולה גם להיות נהדרת עבור אירועים שבהם האורחים מגיעים על ילדיהם כמו חתונות, בריתה, ועוד. כמו כן, חשוב לומר שגם המבוגרים יותר לא יתנגדו לשחק, והאמת? אפשר להבין אותם. מומלץ מאוד.