אטרקציות לגיל השלישי

אטרקציות לגיל השלישי רק עם 2PLAY!

העולם לא שייך רק לצעירים! 

אילו פעילויות תרצו?

יום שיא מסיבת קרבינגו

קריוקי
בינגו
חידונים מוזיקליים
מסיבת להיטים לבקשת הקהל
2 מקרופונים מקצועיים
120 דקות (שעתיים) של פעילות

מסיבת קרבינגו - מועדון הכוכבים

קריוקי
בינגו
חידונים מוזיקליים
מסיבת להיטים לבקשת הקהל
3 מקרופונים מקצועיים
180 דקות (שלוש שעות) של פעילות

מופע לגיל השלישי: מה שיהיה -היה

מופע מוזיקה ופרוזה של הלהיטים והשירים הגדולים
הזמר ג'קי מייקה
בהנחיית נתן ליפשיץ
שירה ופרוזה
מצגת תמונות וסרטונים

אטרקציות לגיל השלישי רק עם 2PLAY!

מופע מה שיהיה – היה

ג'קי מייקה ונתן ליפשיץ מגישים שירים וסיפורים, פזמונים ומחשבות, תקוות והרהורים. הלהיטים הגדולים והשירים המענגים שמגיש ג'קי והטקסטים המקוריים בשירה ובפרוזה שקורא נתן חוזרים אל הימים שלא ישובו ומעלים זיכרונות שאליהם אנחנו אוהבים להתגעגע. המופע נוגע בחיים עצמם מקשיי היומיום ועד אהבה ורומנטיקה, נגיעות של נוסטלגיה למה שהיה והבנה שמה שיהיה היה ושכדאי לחוות את העולם ולחיות את החיים באהבה.

הקלישאה יודעת לספר שהרבה יותר טוב להיות צעיר, בריא ועשיר ולא זקן עני וחולה. אז כן גם אנחנו היינו שם. אולי לא עשירים, אבל פעם, ככל שזה ישמע מופרך – היינו צעירים. היום נשאר לנו רק לשיר ולספר על הימים הטובים ההם. להסתיר דמעה ולהעלות חיוך לצלילי הלהיטים הגדולים והשירים המענגים שמגיש ג'קי והטקסטים המקוריים בשירה ובפרוזה שקורא נתן.

התכנית מוגשת לקהל בשתי וריאציות האחת אינטימית, מעט יותר קצרה ומידית עם או בלי מצגת של וידיאו ותמונות. השנייה שתהייה זמינה בקרוב, ארוכה ומורכבת יותר עם תוספת של שירים מקוריים שני נגנים ועיבודים חדשים.

ג'קי מייקה נולד בקזבלנקה שבמרוקו ב 1955 והיה רק בן שנה כשעלה ארצה – לירושלים. כנער שיחק כדורגל בבית"ר ירושלים ואפילו היה שותף לזכייה באליפות ישראל לנוער. בסוף שנות השבעים, הקים עם חברים את הלהקה הראשונה שלו "זמר קטמונים", בהמשך השלים את המעבר מהכדורגל אל המוזיקה והופיע על במות רבות ומכובדות. ב-1979 יצא אלבומו הראשון "ימי נעוריי" שמכר מעל 150 אלף עותקים- עד היום לאורך 40 שנות פעילות הוציא 28 אלבומי אולפן.

נתן גם הוא ירושלמי במקור. הפיק ביים וערך מאות כתבות טלוויזיה וסרטים דוקומנטריים שהוקרנו בערוצי שידור בארץ ובעולם. במקביל עסק ביין, והיום הוא היינן של 'יקב כרם מוסקט', יקב בוטיק קטן, ואינטימי במישר שליד גדרה. במקביל תמיד כתב, לצד תסריט, קריינות, או כתבה על יין היו במגרה או בתיקיית המחשב גם סיפור קצר, שיר או פזמון. לאחרונה הוציא את הספר "גביע של מילים".

מסיבת קרבינגו

מסיבה – קריוקי – בינגו – לא נפסיק לשיר , לרקוד ולשחק!

כל חג, אירוע מרגש ומועד מיוחד חוגגים בצוותא עם השירים ותחרויות בינגו נושאות פרסים…. שכולנו אוהבים! הזדרזו לשריין ציוד לפעילות הכי מבוקשת.
תחרות בינגו בשילוב עם מסיבת קריוקי עם להיטי התקופה, חידונים מוזיקליים ותחרות בין קבוצות, נשיר שירים אהובים ומרגשים, שירים של להקות צבאיות,שירי ילדים ,שירים ים-תיכוניים וכו' [לבקשת הקהל].

אפשרות א'- החבילה הבסיסית משך הפעילות:
90 דק' [קרבינגו] ועוד 30 דקות מסיבה להיטים.
סה"כ זמן ההפעלה = 120 דקות [שעתיים]
ציוד – 2 רמקולים מוגברים, מיקסר, 2 מיקרופונים מקצועיים, מחשב, מסך + מקרן,ציוד בינגו ומנחה [עד 50 איש].
בעלות 4000 ש"ח לפני מע"מ.

אפשרות ב' – מועדון הכוכבים. משך הפעילות:
120 דק' [ קרבינגו ] ועוד 60 דקות מסיבה להיטים.
סה"כ זמן ההפעלה = 180 דקות [שלוש שעות]

ציוד – 2 רמקולים מוגברים, מיקסר ,3 מיקרופונים מקצועיים, מסך + מקרן,
ציוד בינגו ומנחה [עד 80 איש].
בעלות 6000 ש"ח לפני מע"מ.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן