מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים - רק עם 2PLAY!

מי לא זוכר את הימים שבהם הגענו לאירועים חשובים עם מצלמה, צילמנו מלא תמונות, השארנו את המצלמה במגירה חצי שנה, ורק כאשר נחתה עלינו המוזה הועלנו בטובנו ללכת לפתח אותן כדי לתלות את התמונות האהובות עלינו על המקרר.
תמונות מאירועים

מגנטים לאירועים של חברת 2Play

אם אין לכם מושג על מה אנחנו מדברים אתם כנראה צעירים מידי וחושבים לעצמכם שאנחנו מתקופת האבן. אל תתלהבו, גם אנחנו פעם חשבנו ככה. יחד עם זאת, בימינו בהחלט עובדים ביעילות גבוהה יותר וחוסכים לכולם את התהליך הארוך והמפרך של פיתוח פילם. האטרקציה הגאונית של מגנטים לאירועים מעניקה לאורחים את האפשרות להצטלם ותוך זמן קצר לקבל לידיהם את התמונה כמגנט. בהחלט מדובר באחת האטרקציות האהובות והמבוקשות שלנו לאירועים וניתן להבין למה.

כאשר אנו הולכים לאירועים אנו מגיעים במיטבנו, אנחנו מתגנדרים, מתחתכים, ומגיעים חגיגיים במיוחד. אז ברור שנרצה להצטלם. לא כל יום אנחנו משקיעים ככה וחבל לפספס את המומנטום. בעוד חלקנו נותנים שעות נוספות עם המצלמה של הפלאפון ולוכדים את הרגעים המשמחים במצלמה, חלקנו לא צריכים כל כך הרבה תמונות אבל בהחלט מעוניינים במזכרת קטנה מהאירוע שתזכיר לנו כמה נהנינו. ובכן, בשביל זה נועדו מגנטים לאירועים. והכי טוב? אפשר להעניק את המגנט עם התמונה של הנכד לסבא וסבתא, או לכל מי שתבחרו.  

חברת 2Play מעניקה מגוון של אטרקציות לכל אירוע ואירוע, ומגנטים לאירועים זה אחד מהם. אנו מספקים את הציוד, את הצלם, ואת התפעול של האטרקציה, ומלווים אתכם לאורך כל האירוע. כך שתוכלו אפילו לארגן לעצמכם מגנט של עצמכם בתחילת האירוע, ומגנט של עצמכם בסופו, ואנחנו בטוחים שזה יהיה משעשע. 

מגנטים לאירועים מתאימים לשלל סוגי האירועים בין אם מדובר בחתונות, בר/בת מצווה, חינה, ברית, בריתה, אירועי חברה, אירועי בית ספר וכו', וחשוב מכך, מדובר באטרקציה שקורצת לכל הגילאים. 

הייחודיות של אטרקציה זה היא הפשטות שלה. בין המבחר הרחב של האטרקציות האיכותיות שלנו, יש לא מעט אטרקציות שדורשות אופרציה לא פשוטה. אך המגנטים לאירועים מייצגים את היופי שבפשטות. אירועים משמחים הם חגיגה אמיתית ואנחנו חיים למענם, לא כך? תמיד נחמד שיש סיבה למסיבה, ואלו המקומות בהם אנו יוצרים  את הזיכרונות הכי טובים. אז מה אנחנו צריכים יותר ממוזיקה טובה, אנשים טובים, וסיבה לשמוח? ובכן, התשובה לכך היא מזכרת.

מעוניינים במגנטים לאירועים? אנחנו בחברת 2Play נעניק לכם שירות מקצועי, יחס אדיב, ומגנטים איכותיים במיוחד, שתמיד תוכלו להיזכר.

לבירורים והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו אלינו

079-580-5616

וידיאו
השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן