אטרקציות לאירועים עסקיים

איזה אירוע חוגגים?

אירועים עסקיים צריך לתכנן בחוכמה. צריך לשמור על אווירה מכובדת ומכבדת וגם לדאוג שהאורחים ייהנו.  בחברת 2Play אנחנו אוהבים אתגרים ומבטיחים שנדע לתכנן עבורכם אירוע עסקי בעל איזון מדויק בין הנאה לעבודה. רק תאמרו לנו באיזה אירוע מדובר, כמה משתתפים, ומה אתם חוגגים.

אומרים שאסור לערבב ביזנס והנאה – אבל כמו בכל תחום בחיים, הכול טמון במינון. מחפשים תחכום ואלגנטיות עם מינון מדויק של הנאה וקלילות? אנו בחברת 2Play נתכנן עבורכם אירוע עסקי מדהים שייצג אתכם בדיוק כפי שהייתם רוצים מול העמיתים שלכם, מקצועיים, יסודיים, ומקוריים.

אירועי חברה חיצוניים

אירועי חברה במתחם חיצוני

לפרטים

אירועים במתחם החברה

אטרקציות לאירועים במתחם החברה

לפרטים

אירועים לבתי ספר

אטרקציות לאירועים בבתי ספר

לפרטים

אירועים למוסדות

אטרקציות לאירועים במוסדות

לפרטים

אטרקציות לאירועים עסקיים

צריכים לתכנן אירוע עסקי ומחפשים אטרקציות מתאימות לאירועים עסקיים? חברת 2Play נעים להכיר.
אם נודה באמת, רוב האנשים רואים באירועים עסקיים כאירוע מחייב ומראש מגיעים מתוך מחשבה שהולך להיות משעמם אבל הם "חייבים" להיות נוכחים. אנחנו בחברת 2Play רוצים לשנות את הגישה הזו, כי אנחנו מאמינים שגם אירועים עסקיים יכולים להיות מהנים וחווייתיים. אירוע עסקי זה הרגע שבו אנחנו זוכים להכיר פן אחר של העמיתים שלנו, פן פחות רשמי, והרבה פחות לחוץ, אז למה לא להנות מזה? כמו כן, עדיין מדובר בעמיתים שלנו ואנחנו לא רוצים לגמרי לוותר על הרשמיות. ובכן, אנחנו בחברת 2Play
מעניקים אטרקציות לאירועים עסקיים שיידעו לייצר בדיוק את האווירה הנכונה והמדויקת לאירוע. בין אם מדובר באירוע חברה חיצוניים, אירועים למוסדות, אירועים לבית הספר או אירועים במתחם החברה, לנו יש מגוון של אטרקציות שיתאימו לכל אירוע. 

כאשר מתכננים אירועים עסקיים אין מקום לטעויות, במיוחד עבור מתכנן האירוע, ששמו חתום על ההצלחה או הכישלון שלו. כמו כן, זו גם הזדמנות נהדרת להרשים את העמיתים וכמובן את הבוס. אך איך יודעים מהן האטרקציות המתאימות לאירועים עסקיים? ובכן, קודם כל זה מאוד תלוי בסוג האירוע. האם מדובר באירוע שחוגג יומולדת לחברה, הישג של החברה, או אולי בכלל יום גיבוש? כדי להחליט על אטרקציות מתאימות צריך לדעת מהי החוויה שאנו רוצים להעניק. בנוסף, יש משמעות רבה גם לתחום של החברה ולסוג האנשים שעובדים בה. מה שקהל יעד אחד רואה כאטרקציה הוא לא תמיד מה שקהל יעד אחר מוצא. כאשר מעוניינים לתכנן יום גיבוש עבור חברה או ארגון, המטרה היא להעניק להם אטרקציות שפועלות על חווייתיות ואתגרים, מצד אחד זה מהנה, אך מצד שני זה מעניק לעובדים את ההזדמנות לעבוד בשותפות, להתחרות באופן בריא ויעיל, לשחרר לחצים ולא פחות חשוב לצחוק. יחד עם זאת, לא כולם מרגישים בנוח להסיר את המחסומים שלהם בקרב עמיתים לכן תמיד טוב שיהיו גם אטרקציות נינוחות, כאלה שנותנות הזדמנות לדבר, להכיר ולהנות.

ומה לגבי אירועים רשמיים? ובכן, חלק מההווי עסקי זה רשמיות, ובמיוחד אם מדובר באירוע עסקי שמתחיל בטקס. לשם כך צריך לבחור באטרקציות שיכבדו את המעמד, ויישמרו על האירוע כאירוע רשמי. כך או כך, כאשר אתם פונים אלינו ב- 2Play חשוב לנו להבין מהו האירוע והאווירה שאתם מנסים לייצר. עם ניסיון רב באירועים שונים ומגוונים, ומבחר רחב של אטרקציות שונות, אנו נוכל לסייע לכם לתכנן אירוע עסקי ומקצועי שיעבור חלק מתחילתו ועד סופו. 

אנחנו בחברת 2Play לא רק מעניקים לכם אטרקציות לאירועים עסקיים, אלא שירות. אנחנו לא רוצים שמתכנן האירוע ידאג או יהיה תחת לחץ בזמן האירוע. כאשר אתם שוכרים את שירותינו, אתם יכולים להיות רגועים שיש גוף שאחראי על ניהול האירוע, ואתם יכולים לקחת נשימה עמוקה ולהנות ממנו כמו שאר המוזמנים. העובדים שלנו מגיעים ביום האירוע עם הציוד הנדרש כדי להקים את האופרציה שבחרתם, ומעניקים שירות אדיב ומקצועי במהלכו. בין האטרקציות הרבות שיש לנו תוכל למצוא עמדות מולטימדיה, שולחנות משחק, דיג'יי, איפור וקעקועים, משטחי משחק רצפתיים, מלחמת מים water tag, דוכני מזון, עמדות יריד ניידות, בובות ענק, עיצוב בלונים, תותח קצף, מגנטים, מראות סלפי, הפרחת בועות סבון ענקיות, יום סינמה, מקרן להקרנת סרטים, הגברה לקטע אומנותי, תחרות שירה עם מסכות, ג'ימבורי, מתנפחי הפעלה, מתנפחי קפיצה, סדנאות ומתחמי יצירה לילדים, אוהל לייקרה בשטח, עמדת צילום 360, ואף פעילות לגיל השלישי. 

אז  אתם מעוניינים באטרקציות לאירועים עסקיים? אנחנו נעזור לכם להפיק אירוע איכותי, מוקפד, ולא פחות חשוב, מהנה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן