עמדת מראת סלפי לאירועים

עמדת מראת סלפי לאירועים - רק עם 2PLAY!

אם אנכם יודעים מה זה סלפי כנראה שהגעתם הרגע ממאדים – סלפי זה פחות או יותר הדבר הכי נפוץ בחברה שלנו. אין מה לעשות, אנחנו חברה של "מתעדים" ואיפה שאנחנו לא נמצאים אנחנו אוהבים לעשות סלפי ולתעד את עצמנו ברגע. יחד עם זאת, למרות שחלקנו אוהבים לעשות סלפי כמעט בכל מקום, אם יש מקום אחד שחשוב וצריך לעשות סלפי זה אירועים, לא כך? אירועים משמחים יוצרים זיכרונות משמחים וחשוב שתהייה לנו מזכרת.
תמונות מאירועים

חברת 2Play מציעה לכם אטרקציות רבות ומגוונות לאירועים, ואחת מהאטרקציות המבוקשות יותר היא כמובן מראת סלפי לאירועים. כולנו אוהבים אירועים, גם הקטנים וגם הגדולים. זה הרגע שלנו להתגדר, להתייפייף, וללכת לחגוג עם הקרובים לנו. עם אווירה חגיגית, והגרסה היפה ביותר של עצמנו, אנחנו אוהבים להצטלם, לבד, ביחד, או גם וגם. ולמרות שבימינו כמעט לכל אחד יש את הסמאטרפון בשלוף לצילום סלפי מהיר, מראות סלפי הן שילוב של צילום איכותי, תאורה נכונה, והכי חשוב? פיתוח מהיר של התמונה שמאפשר לכם ולכן לתלות את התמונה על המקרר כמזכרת, לשים אותה בארנק, או לשמור אותה בכל מקום לבחירתכם.

עמדת סלפי לאירועים אטרקציה מתאימה לכל אירוע

מראת סלפי לאירועים הן עמדות צילום שמקימים באירועים שמורכבות מ-"רינג" (תאורת סלפי) והאופציה לכתוב עם טכניקת טאצ' הקדשה על התמונה. אטרקציה זו מתאימה לכל אירוע, בין אם זה חתונה, יומולדת, בר/בת מצווה, ברית, אירועי חברה, אירועי בית ספר, אירועי מוסדות, או טקסים. האטרקציה הזו אהובה על כל הגילאים מהילדים ועד למבוגרים, וקורצת גם לאלה שפחות אוהבים להצטלם לזרום עם הרגע ולעשות סלפי עם החברים והמשפחה.

עמדת סלפי לאירועים מקושטת בהתאם למעמד, ואנו בחברת 2Play שולחים את הצוות שלנו להקים את העמדה ולסייע בתפעולה לאורך כל האירוע. אז מה אתם אומרים, מתחשק לכם לעשות סלפי עם אב הכלה, העמיתים שלכם בעבודה, או רק אתם לבד, (כי ממש בא לכם תמונה אישית מוצלחת?). אנחנו בחברת 2Play מבטיחים לכם שמדובר באטרקציה אחת שלא יהיה אורח או אורחת באירוע שלכם שלא ייהנה ממנה, כולל אתם עצמכם. לפעמים הדברים הכי פשוטים הם הדברים שאנחנו הכי צריכים, ובין כל האטרקציות הגרנדיוזיות שלנו, לפעמים כל מה שהאורחים שלכם רוצים זה לחזור הביתה עם מזכרת קטנה מהאירוע. אז אם הנכם מחפשים אטרקציה שווה במיוחד לאורחים שלכם, אין לנו ספק שמראות סלפי זו בחירה מושלמת.

לבירורים והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו אלינו

079-580-5616

וידיאו
נגן וידאו
השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן