משטחי משחק רצפתיים

משטחי משחק רצפתיים - רק עם 2PLAY!

אנו מציעים מגוון רב משחקי רצפה המתאימים לכל הגילאים, משחקי הרצפה בגדלים של 2.80 מטר על 2.80 מטר, ניתן להזמין משטח אחד או את כל המשטחים או אצ כל המשטחים, את משחקי הרצפה אתם מכירים כמשחקי קופסא קטנים, אבל אצלנו זה בגודל ענק! בדרך כלל הפנינגים או אירועים עם ילדים בכל הגילאים מזמינים את המשחקים. בין המשטחים שלנו: דוקים ענקיים, סולמות ונחשים, דמקה, שש בש, ים יבשה, קלאס.
תמונות מאירועים

דמקה ענקית

דמקה ענקית! מי שאוהב את המשחק בקטן בטוח יאהב את הדמה הדמקה הענקית שלנו בגודל של 2.80 אורך ו – 2.80 רוחב! אחד הלהיטים הגדולים ביותר של האירועים והפנינגים שונים שבהם יש מגוון רב של גילאים את הדמקה מומלץ לקחת במידה ויש מקום לפרוס אותה, כך באמת אפשר להנות מהמשחק.

דמקה ענקית לאירועים היא ללא ספק משחק אהוב כמעט כל כולם, ילדים ומבוגרים יכולים לשחק יחד, לא צריך ידע קודם, אפשר ללמוד את המשחק בשנייה ותמיד יהיה עם מי לשחק!

חווית המשחק היא מדהימה, פשוט להזיז חיילים גדולים וללכת על משטח רצפה ענקי של דמקה זו חוויה שילדים ובעצם כל אורח באירוע לא ישכחו לעוד הרבה זמן.

שש בש ענק

שש-בש ענק! מי שאוהב את המשחק בבגודלו הרגיל, בטוח יאהב לגלגל את הקוביות ולנסות את מזלו בשש בש הענק שלנו בגודל של 2.80 אורך ו – 2.80 רוחב!
השש בש הוא משחק שואהבים להזמין לאירועים עם הרבה אנשים, מבוגרים וקטנים, כמעט כולם מכירים את המשחק ושמחים לזרוק קוביות בגודל ענקי!

שש-בש ענק לאירועים הוא משחק אהוב ביותר, אין אחד שלא מכיר את המשחק ואין אחד שלא אוהב ללכת לים ולשחק במשחק ללא סוף, אז למה לא לשחק בגדול?!

חווית המשחק בשש בש ענק מדהימה. כל אחד מאיתנו אוהב לזרוק קוביות, אבל רגילות וקטנות, זה תמיד נהיה יותר כיף שאתה מחזיק חיילים וקוביות בגודל ענק!
במשחק יכולים לשחק גם ילדים וגם מבוגרים כך שאתם מספקים הנאה לכל האורחים שלכם!

סולמות ונחשים ענק

סולמות ונחשים ענקי! מי לא מכיר סולמות ונחשים? מי לא שיחק בילדות שלו סולמות ונחשים?! 2.80 אורך ו – 2.80 רוחב של סולמות ונחשים ענקי!
משחק רצפה אהוב מאוד על כל הגילאים! מתלהבים מאוד בגלל גודל היצורים על הלוח וגודל הסולמות, ניתן לשחק אותו בכל אירוע, ובכל הגילאים.

מי לא מכיר את משחק הילדות הנוסטלגי סולמות ונחשים!? דמיינתם פעם משטח ענק של המשחק? היום אנחנו יכולים להגשים לכם את החלומות! משטח ענקי של סולמות ונחשים במיוחד באירוע שלכם!

החוויה לשחק במשחק סולמות ונחשים ענקי היא מדהימה, אין ספק שברגע שאתה עולה על המשטח אתה מרגיש שוב ילד! במקרה של המשטח הזה, המבוגרים תמיד "נדחפים" לילדים כי הם ממש חוזרים בשנים אחורה ומשחקים ביחד עם הילדים על משטח ענק!

דוקים ענקיים

דוקים ענקיים הם ללא ספק גימיק מאוד מהנה, כל דוק באורך של 90 ס"מ והמשחק הופך למשחק מהנה מאוד ומהנה מאוד בין הילדים והקבוצות שמשחקות בו, המשחק מתאים בין היתר לאירועי חברות ואירועי קבוצות שרוצות לבחון אינטרקציה בין אנשים.

דוקים ענקיים לאירועים הם דוקים בדיוק כמו הדוקים שאנחנו מכירים רק בגרסה הגדולה!
הדוקים, שגודלם 90 ס"מ כל דוק, יכולים להיות גימיק מגניב מאוד לאירוע שלכם, במידה והאירוע שלכם בחוץ, זהו גימיק שמתאים מאוד.
דוקים ענקיים מתאימים לימי הולדת, בת / בר מצווה, וכמובן גם לימי גיבוש של עסקים ועובדים, המשחק הופך למשחק קבוצתי בקלות ולכן ניתן לבחון את האינרקרציה והחיבור של האנשים במשרד / בקבוצה בעת המשחק.

במידה והדוקים עיניינו אתכם, מומלץ להסתכל על מוצרים נלווים נוספים שאנו מספקים לאירועים כמו עמדות מולטימדיה שיכולות להתאים לכל אירוע, כולל אירוע עסקי, או שולחנות משחק, המתאימים לכל האירועים ונראים טוב בכל מקום.

לבירורים והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו אלינו

079-580-5616

וידיאו
השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן