מבוך לייזר

מבוך לייזר - רק עם 2PLAY!

מבוך לייזר זו אחת האטרקציות השוות ביותר לאירועים לילדים. מעבר לאלמנטים הוויזואליים שגורמים לילדים להתלהב באופן מידי, מדובר פה גם במשחק מאתגר ומהנה שמשלב חשיבה ופעילות גופנית קלילה. אם לרגע נהייה כנים, גם אנחנו המבוגרים לא פעם דמיינו את עצמנו עוברים דרך מבוך לייזר בדיוק כמו שראינו את הגיבור שלנו בסרטי אקשן (ואל תכחישו!), אז אולי עבורנו זה קצת מאוחר מידי, אבל למה שלא ניתן לילדים שלנו להרגיש כמו הכוכב הראשי שבא להציל את המצב? ובכן בעזרת האטרקציה הייחודית של חברת 2Play אתם יכולים להעניק לילדים חוויה יוצאת במינה, כזאת שהם לעולם לא ישכחו.
תמונות מאירועים

מבוך לייזר של חברת 2Play אך ראשית מהו מבוך לייזר של חברת Play2?

מדובר באטרקציה מרשימה במיוחד לילדים הנעשית בתוך אוהל שחור ומוחשך, כאשר בחלל האוהל מופעלים אורות לייזר ירוקים היוצרים מבוך, כאשר המטרה העיקרית היא שהילדים יעברו מצד אחד של החדר לצידו השני מבלי לגעת בקרני הלייזר. כמו כן, מעבר לכך שמדובר במשחק מהנה, מדובר גם במשחק חינוכי שמפעיל את הגוף ושדורש מחשבה. כלומר, תוך כדי משחק הילדים מתחילים לבנות אסטרטגיה, לזחול, לרוץ, לזוז, להימתח, ולהפעיל את הגמישות והשרירים, כדי לחצות את החדר בהצלחה. לא פחות חשוב, חברת Play2 מקפידה על ציוד איכותי, נקי וחדשני, ודואגת לתפעול תקין, ולטיפול בתקלות באופן מידי במידת הצורך.

עבור אילו אירועים מתאים מבוך לייזר של חברת 2Play?

ובכן, בעוד שמבוך לייזר זו אטרקציה נהדרת לאירועי ילדים כגון ימי הולדת, בר/בת מצווה, טיולים, ימי כיף, טיולי בית ספר, אירועי מתנ"סים, טיולים משפחתיים, ירידים, ועוד, ניתן גם לשלב אותה באירועים שונים שבהם האורחים מגיעים עם ילדיהם, כגון חתונות, בריתות וכדומה. ככה האורחים שלכם יוכלו להנות מהאירוע בזמן שהילדים ייהנו בעצמם במבוך הלייזר. כמו כן, צוות העובדים של חברת Play2 מגיע בטרם האירוע עם כל הציוד הנדרש כדי להקים את האטרקציה, ודואג להפעיל וללוות את הילדים ואת האירוע מתחילתו ועד סופו. חשוב לציין שחברת 2Play בוחרת את צוותי ההפעלה שלה בקפידה ושמה דגש על שירות אדיב, מקצועי, וסבלני.

מעוניינים להזמין את האטרקציה?

חברת 2Play תשמע להעניק לכם את שירותיה ולהעניק לילדים חוויה בלתי נשכחת במבוך לייזר. כמו כן, באתר החברה תוכלו למצוא עוד מבחר עשיר של אטרקציות שוות עבור סוגים שונים ומגוונים של אירועים, גם עבור ילדים, וגם עבור מבוגרים, ותמיד ניתן לשלב כמה וכמה אטרקציות באירוע אחד, לבחירתכם.

לבירורים והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו אלינו

079-580-5616

וידיאו
נגן וידאו
השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן