מתנפחי קפיצה

מתנפחי קפיצה של חברת 2Play

מתנפחי קפיצה זו אחת האטרקציות הכיפיות שיש לילדים. מדובר באטרקציה שלא משנה כמה דורות מתחלפים, כמה הטכנולוגיה מתקדמת, או אפילו בני כמה אנחנו, ברגע שאנחנו רואים את מתנפחי הקפיצה הצבעוניים והמרשימים, בא לנו להוריד נעליים ולקפוץ כאילו אנחנו שוב ילדים. כמה שזה פשוט ככה זה כיף, והכי חשוב האטרקציה הזו אף פעם לא מאכזבת. למרות שאנו בחברת 2Play אוהבים את כל האטרקציות שלנו, אנו פשוט יודעים שהזמנת מתנפחי קפיצה גורמת לילדים לחגוג.

מה יכול להיות יותר כיף מצלילה לבריכת כדורים צבעוניים, לקפוץ בכיף על מקפצה מנופחת, ואפילו ליפול שם בפנים זו אחת החוויות המצחיקות והמשעשעות. איך אומרים? ילדים יודעים הכי טוב. כמו כן מדובר באטרקציה שדוחפת אותנו לתנועה, ליציבות, לטיפה מאמץ, ובגדול להמון הוצאת אנרגיה. אין כמו אטרקציה שהיא גם מפעילה לנו קצת הגוף וגם מעניקה לנו חוויה של כיף חיים. 

אין מה לעשות, ברגע שרגלינו דורכת על מתנפחי הקפיצה אין אחד שרוח ההשתטות לא משתלטת עליו. וילדים צריכים להשתטות, להנות, ולזכור שזה חלק מהחיים. האטרקציה המשגעת הזו מתאימה למגוון רחב של אירועים. מצד אחד אפשר להביא אותה לאירועי ילדים כגון ימי הולדת, בת/בר מצווה, ימי כיף, אירוע בית ספר, אירועי מתנ"ס ועוד. מצד שני היא גם יכולה להיות אטרקציה מדהימה לאירועים של מבוגרים בהם ניתן גם להביא את הילדים, למשל, ימי גיבוש, אירועי חברה חיצוניים, חתונות, ועוד. כמו כן, אנחנו בחברת 2Play מספקים שירות יסודי ומקצועי, ומגיעים בטרם האירוע להקים את מתנפחי הקפיצה, ולא פחות חשוב מתפעלים את המתקנים לאורך כל האירוע, כך שאתם יכולים להיות רגועים שאנחנו שם בכל רגע נתון. צוות העובדים שלנו הוא צוות מקצועי, סבלני, ומסביר פנים כך שהילדים יקבלו את היחס הטוב ביותר וייהנו מכל רגע.

אנו בחברת אטרקציות לאירועים 2Play תמיד שמחים לעזור לכם להפיק את האירועים השווים ביותר, והשירות שלנו הוא באיכות גבוהה ובלתי מתפשרת.