דיג'יי לאירועים

דיג'יי לאירועים - רק עם 2PLAY!

תקליטן לאירועים הוא אחד הגורמים המשמעותיים בחגיגות ימי הולדת, בר מצוות, חתונות ובכלל כל אירוע שמחה שרוצים מוזיקה וריקודים.
תמונות מאירועים

מחפשים דיג'יי לאירוע שלכם?

תפקידו של התקליטן לא מתחיל ונגמר במוזיקת רקע לאורחים, התקליטן צריך לדעת מה האורחים אוהבים, להתאים את מוזיקה לקהל היעד שלו ולאורחים שלכם.

אצלנו התקליטן ידבר איתכם לפני האירוע, ונבין בייחד מי קהל היעד שלכם, איזה גילאים וכך נתאים את אופי המוזיקה, במידה וזה אירוע שיש בו גם כניסה וקבלת פנים, נתאים גם את המוזיקה של קבלת הפנים בהתאם, והמוזיקה של הריקודים בהתאם.

אנו דואגים שהתקליטן שלנו לא רק ידאג למוזיקה, יש אירועים שהתקליטן צריך להפעיל את האורחים (די ג'י מפעיל).

די ג'י מפעיל הוא די ג'י שמתאים לבמסיבות ילדים ונוער, בר מצווה, ימי הולדת וכדומה… הדי ג'י ידאג להפעיל את הילדים ברחבה, ולחלק מתנות לכל ילד שירקוד, כך אנו ב 2play דואגים לכם גם להפעלה באירוע ולא רק למשחקים מהצד.

חשוב מאוד לחשוב על הפעלה בנוסף לדי ג'י מפעיל , הסיבה לכך היא שלא כל הילדים רוקדים, התקליטן יכול רק לנסות להרקיד ולהפעיל את כולם אבל הוא לא יכול לחייב אותם לרקוד, לכן מומלץ מאוד להעסיק ולדאוג להפעלה צדדית גם לביישנים בחבורה ולדאוג למשחקים נוספים שיהיו בסיביבתם, משחקים כמו שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, משחקי ענק ועוד מגוון רב של אטרקציות לאירועים המתאימות לסוג כזה של אירוע.

להזמנת תקליטן לאירוע שלכם לחצו כאן.

ניתן בחבילה אחת לקבל תקליטן לאירוע + שולחנות משחק + עמדות מולטימדיה במחירים נוחים מאוד!

עברו לדף הראשי של אטרקציות לאירועים.
מומלץ להסתכל בעמוד אטרקציות לבר מצווה ולבחור את האטרקציות הנכונות לאירוע שלכם!

לבירורים והצעת מחיר השאירו פרטים ונחזור אליכם
או חייגו אלינו

079-580-5616

וידיאו
השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן