עיצוב מועדון בר מצווה – עולם קסום שכולו בשבילכם!

לא רק באירועי מבוגרים ישנה ישנן הרבה משימות בכל הקשור להפקת בר או בת מצווה אך כולן מתחילות בהחלטה חשובה ומשפיעה אחת – המקום שבו תיערך המסיבה. עובדה זאת מאפיינת במידה רבה את הערב כולו מבחינת הקונספט ולכן זוהי ללא ספק ההחלטה הקשה ביותר שעל החוגגים לקבל. השוק מציע היום מגוון רחב של אולמות וגני אירועים, אך קיימות אופציות נוספות שיש לקחת אותן בחשבון. לפני שמחליטים.

כיוון שמדובר על מסיבה שרובה מיועדת לצעירים, חשוב לקחת זאת בחשבון במהלך בחירת המקום. מועדון לבר מצווה לדוגמה הוא מקום שמיועד ספציפית למטרה זאת ומכאן שהוא ערוך מכל הבחינות לספק פלטפורמה אידיאלית להפקת האירוע. מדובר על מועדונים שלא מביישים אף אולם אירועים מבחינת התשתית והם מפוארים בדרכם ואיכותיים מאוד. ההבדל העקרוני הוא היכולת שלהם להגשים עבור החוגגים הצעירים חלומות בכל הקשור למסיבה החשובה בחייהם.

עיצוב מהאגדות 

המאפיין העיקרי של מועדונים אלו הוא שניתן לעצב אותם באופן מושקע במיוחד ולמעשה ליצור עולם קסום שיהפוך את כל האירוע לייחודי ובלתי נשכח. ניתן לעצב את המקום כולו כעיר במצולות; כמערב הפרוע; או כיער קסום. מלבד תפאורה מדובר גם על תאורה מושקעת ומשוכללת ועל במות מיוחדות. חלק בלתי נפרד מהאווירה והעיצוב הוא גם דמויות ממשיות שכאילו נלקחו מהאגדות, אשר ממחישות את הקונספט ומזמינה את כל האורחים לקחת בו חלק.

אווירה קסומה במועדון בר המצווה ובאירוע כולו אינה מסתכמת רק בתפאורה – גם התכנית האומנותית וההפעלות הן חלק אינטגרלי מכך: גם הכניסה הדרמטית של החוגג או החוגגת לאולם יכולה להיות במסגרת הקונספט הנבחר, וכך גם מצגות ותמונות שיופיעו על מסכים או אפילו ההזמנות והמתנות לאורחים. ניתן בהחלט גם להביא מפעילים אשר יספקו עניין למוזמנים במסגרת איפור או תחפושות. מיצגים שונים יוצרים אף הם עניין ומהווים אטרקציה, כמו גם בובות ענקיות המסתובבות על רחבת הריקודים.

דוכני מזון וביתנים ניידים 

האווירה המבוקשת מיוצרת גם באמצעות אטרקציות לבר מצווה וגימיקים – משחקי רצפה ענקיים או ביתנים ניידים יוצרים גם הם תחושה של קרקס או של עולם מהאגדות שבו הכל מותר. מומלץ לשכור שניים-שלושה ביתנים שכאלו ולאפשר מבחר למוזמנים ולמנוע עומס. גם דוכני מזון שמציעים צ'יפס, פופקורן או שערות סבא פופולריים במיוחד באירועים שכאלו ומשתלבים מצוין במסגרת מועדונים אלו. זוהי אפשרות נהדרת להגשת אוכל לצעירים, אשר זוכה להתלהבות רבה גם בקרב המבוגרים שמגיעים לאירוע.

במסגרת בחירת מועדון לבר או בת מצווה חשוב במיוחד להתייחס לבחירה מוצלחת של תקליטן, כיוון שבמידה רבה הוא מנהל את האירוע מבחינת התכנית האומנותית ומשמש גם כמפעיל על רחבת הריקודים. לעתים קרובות מדובר על חבילה שכוללת מועדון, תקליטן וחבילת עיצוב ומומלץ לשקול אותה כיוון שהיא משתלמת כלכלית ובעיקר – מכוונת בדיוק למה שהחוגגים הצעירים רוצים – מסיבה עליזה, מיוחדת, מקורית וכזאת שמתאימה לעולם התוכן שלהם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן