אירועים במתחם החברה

אטרקציות לאירועים רק עם 2PLAY!​

רוצים לתכנן אירוע לעובדים מבלי לצאת מהמשרד? חברת 2Play תסייע לכם בהפקת אירועים במתחם החברה. בימינו יש משרדים שהם כל כך גדולים ומפוארים שבכלל לא צריך לשכור מקום חיצוני בשביל לערוך אירוע חברה. יחד עם זאת, עדיין רוצים להפיק אירוע שישנה את האווירה היומיומית, לא משנה אם מדובר באירוע פורמלי, או יום גיבוש מהנה לעובדים. כדי לבצע זאת צריך חברה שתביא את האירוע עד אליכם, וזה התפקיד שלנו, בחברת 2Play.

אטרקציות שוות עבור אירועים במתחם החברה - חברת 2Play

אירועים במתחם החברה הם האירועים הכי שווים. נודה בכך או לא, בני האדם אוהבים שגרה, זה נוח ונעים לנו. אז כאשר אומרים לנו להגיע לאירוע עבודה במשרד, מבלי להתחיל לחפש הסעות, סידור לילדים, וזמן הגעה רגיל, אנחנו מבסוטים. 

למה להתרחק מהמקום שאנו בוחרים להגיע אליו כל יום? יחד עם זאת, כאשר מדובר באירוע, צריך לתכנן ולהשקיע בו את המיטב, גם כאשר מדובר באירועים במתחם החברה. חברת 2Play מציעה לכם מגוון גדול של אטרקציות מהנות עבורכם ועבור עובדי החברה, ואנחנו נגיע עד למתחם החברה, נקים, נתפעל, ונלווה אתכם לאורך האירוע. אם נדמה לכם שתזהו את מקום העבודה שלכם אתם טועים, כי אמרתם לנו אירוע וכך יהיה. מבלי שתשימו לב מקום העבודה שלכם יהפוך למקום אירועים. 

רוצים הפקה יוקרתית ואיכותית במתחם החברה? קיבלתם. צוות העובדים שלנו יגיע אל המתחם ויקים עבורכם אירוע בלתי נשכח. כל מה שעליכם לעשות הוא לומר לנו באלו אטרקציות אתם מעוניינים לפנק את האורחים שלכם, מתי האירוע, ומהי החוויה שאתם מעוניינים להעניק, ואנחנו נגיע ונספק את הסחורה. אטרקציות לאירועים במתחם החברה עושים רק עם חברת 2Play.

כל האטרקציות והעמדות לאירועים