אירועי חברה חיצוניים

אירועי חברה חיצוניים

אירועי חברה חיצוניים הם מסוג האירועים שדורשים איזון מדויק בין פורמליות ואוריינטציה עסקית, לבין הנאה ופעילויות קלילות וכיפיות לעובדים. מצד אחד מדובר באירוע שבו ההשתתפות היא דיי מחייבת ואורחי האירוע הם עמיתים לעבודה, מצד שני מי אמר שאי אפשר להנות באירועי חברה חיצוניים? עם חברת 2Play אין דבר כזה שלא נהנים באירועים, ולא משנה היכן האירוע – מסיבת בריכה, יום כיף בטבע ועוד – אנחנו נדאג להכל.

אירועי חברה חיצוניים עושים עם אטרקציות לאירועים של 2PLAY!

תכנון של אירועי חברה חיצוניים זו משימה לא פשוטה. בין או מדובר ביום גיבוש, או אירוע חברה יותר פורמלי, זה בדיוק הרגע שבו אפשר קצת לפנק את העובדים ולתת להם "לשחרר את העניבה".

יחד עם זאת, בסופו של יום מדובר באירוע של העבודה, ובמקומות עבודה יש איזשהו הלך רוח פורמלי ועסקי, והאמת? למרות שוודאי יש חברויות במקומות עבודה, לא מעט אנשים אוהבים להפריד בין חיי העבודה שלהם לחייהם האישיים, והם לא מעוניינים לערבב. 

חברת 2Play היא בדיוק המקום שיודע לתכנן עבורכם אירוע חברה חיצוני שמשלב מגוון פעילויות שמתאימות לאירועים של עובדי חברה. עם מבחר גדול של אטרקציות איכותיות, שירות אדיב, ותשומת לב לפרטים, אנחנו יכולים לסייע לכם בהפקה של אירועי חברה חיצוניים שיגרמו לכם ולעובדים להנות מבלי לצאת מן האיזון הכה חשוב שיש במקומות עבודה. אתם רק צריכים לומר לנו באיזה אירוע מדובר, ואנחנו נדע בדיוק כיצד להתאים את האטרקציות שלנו לאווירה המתבקשת.

אנו בחברת 2Play מציעים מגוון אטרקציות שאותן תוכלו לשלב באירוע שלכם, והצוות שלנו ידאג כבר להכול, כך שאתם תוכלו להנות מהאירוע גם כן מבלי לדאוג לביצוע. אנו מבטיחים לכם שהשירות שלנו הוא קפדני ומדויק, ואנשי הצוות שלנו המתפעלים את האירוע יעניקו לאורחים יחס אדיב ומקצועי, והכי חשוב, הם ילוו אתכם מתחילת האירוע ועד תומו, כך שתוכלו לפנות אליהם בזמן האירוע בכל בעיה ונושא. מעוניינים באירוע חברה חיצוני מרשים ומהנה? חברת 2Play לשירותכם.

כל האטרקציות והעמדות לאירועים