תקליטן לאירועים – כי גם לילדים מגיע

לא רק באירועי מבוגרים ישנה מסיבת ריקודים – מדובר על שיאה של המסיבה גם בבר או בבת מצווה או באירועים אחרים המיועדים לילדים ולבני נוער. לכן, בחירת מוצלחת של תקליטן קריטית במיוחד ובעלת השפעה עצומה על ההתנהלות של האירוע. כמות הספקים הגדולה שמציע השוק בתחום זה אינה מקלה, אך באמצעות כמה טיפים פשוטים תוכלו למצוא את התקליטן האידיאלי עבורכם, אשר יהפוך את האירוע שלכם למסיבה אחת גדולה.

ראשית, כמו בכל היבט אחר של בחירת הספקים לקראת הפקת האירוע, חשוב לסמוך על הכימיה ביניכם לבינו – נקודה זאת מתעצמת כאשר מדובר על תקליטן כיוון שכל הנושא המוזיקלי מבוסס ברובו על טעם אישי ועל הבנה לעומק של אופי החוגגים. במידה ואינכם חשים כי התקליטן שמולכם מצליח לרדת לסוף דעתכם וותרו עליו ובחרו איש מקצוע אחר. כמו כן, גם המלצות חשובות בהקשר זה, או נוכחות פיזית באירוע שבו היה תקליטן מוצלח אשר נהניתם מהמוזיקה שניגן.

היכרות עם עולם הצעירים 

במידה ומדובר על אירוע לילדים או לבני נוער – חשוב לבחור בתקליטן אשר מתמחה בסוג זה של מסיבה ואשר מנוסה בעבודה עם טווח הגילאים הזה, אשר שונה מהותית מגילאים מבוגרים יותר. בר או בת מצווה דורשים הפעלה של ממש על ידי התקליטן, אשר במידה רבה "מנהל" את האירוע מבחינת לוחות הזמנים. כמו כן, חשובה גם בקיאות של התקליטן במוזיקה האהובה על ידי הילדים ובעולם התוכן שלהם, דוגמת תכניות טלוויזיה או כוכבים אהובים אשר שירים שלהם יביאו להתלהבות רבה בקרבם.

כאשר מדובר על בר או בת מצווה חשוב גם להתייחס לכניסה הדרמטית של חתן או כלת השמחה אל האולם – גם נושא זה נמצא "באחריותו" של התקליטן מבחינת התזמון, התאורה, האפקטים וכמובן – בחירת השיר. תקליטן המנוסה באירועים שכאלו ידע גם להמליץ לחוגגים על השיר המתאים להם ביותר ועל הפקת הכניסה המושלמת עבורם. כמו כן, תקליטן מנוסה ומקצועי ידע גם לעורר את החוגגים הצעירים לרקוד יחד ולשמור על אנרגיה גבוהה ומוצלחת על הרחבה.

בחירה מוצלחת של מוזיקה 

גימיקים ואטרקציות על רחבת הריקודים הם נישה שגם היא מתופעלת על ידי התקליטן, כך גם בנוגע להפעלות של ממש על הרחבה כמו תחרויות קצרות נושאות פרסים. לכן חשוב לבחור בתקליטן אשר המארגנים ווידאו כי הוא בקיא בעולמם של הצעירים ויודע כיצד להתנהל עמם באופן שיתרום להצלחת האירוע. תקליטן שכזה ידע גם לשים במרכז תשומת הלב את חוגג האירוע – נקודה חשובה לא פחות.

בכל הקשור לבחירת המוזיקה עצמה חשוב לשלב בין הטעם האישי של החוגג הצעיר, בין המוזיקה הפופולרית של אותה התקופה ובין הניסיון המקצועי של התקליטן והיכולת שלו "לקרוא" היטב את הקהל שנמצא באירוע מבחינת הטעם המוזיקלי שלו. מומלץ לסמוך על התקליטן בבחירת המוזיקה ולזכור כי המטרה העיקרית והחשובה ביותר היא שכל המוזמנים ייהנו וירקדו ללא הפסקה. לכן, יש להעניק לתקליטן טיפים והכוונה כללית אך להסתפק בכך ללא דאגה מיותרת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן