עמדות מולטימדיה לאירועים – הדבר החם בעולם האטרקציות לאירועים

 

עולם האטרקציות לאירועים של ימינו מתפתח במהירות ומחייב אותנו – הצרכנים והחוגגים, להיות עם האצבע על הדופק בכדי לספק חוויה בלתי נשכחת וחד פעמית לאורחינו. נקודה זאת מתעצמת כאשר מדובר על אירועים לילדים ולנוער, כמו בר או בת מצווה ומסיבות כתה. אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם הפקת האירועים לטווח גילאים זה הוא עמדות מולטימדיה, אשר מספקות בהצלחה כמה היבטים החיוניים להפקת אירוע מוצלח.

עמדות מולטימדיה כוללת קונסולות, משחק כגון XBOX, WII או סוני פלייסטיישן. מדובר על משחקים פופולאריים במיוחד בקרב טווח הגילאים המדובר אשר בדרך כלל בא לידי ביטוי בבית הפרטי. העובדה כי עמדות אלו מסופקות באירועים הופכת אוטומטית את המסיבה למעודכנת ולמוצלחת בעייני הצעירים, אשר שמחים במיוחד לגלות את האטרקציה המדוברת. זוהי ללא ספק פעילות מועדפת בקרב המוזמנים אשר מעודדת את ההשתתפות שלהם ותורמת להנאה שלהם.

מגוון משחקים 

בנוגע לאפשרויות המשחקים בכל הקשור לקונסולות, ישנו מבחר עצום שיכול להתאים לכל סגנון אירוע או לכל משתתף: קונסולת WII ידועה במיוחד במשחקים כגון טניס, היאבקות, הרכבת לגו או משחקי ריקודים ומכאן שאופציה זאת יכולה להתאים לאירוע שיש בו גם הרבה בנות. סוני פלייסטיישן מוכר בעיקר בזכות משחקי לחימה אסטרטגיים ויחד עם XBOX "המתמחה" במשחקי ספורט מתאים במיוחד לבנים חובבי הז'אנר.

לפני שמחליטים להזמין עמדות מולטימדיה לאירוע חשוב להתייחס לכמה נקודות: ראשית, יש להתייחס לכמות המוזמנים: במידה וזוהי האטרקציה היחידה שתהיה באירוע חשוב לשכור כמה עמדות בכדי למנוע עומס ותסכול בקרב אלו שלא ייהנו ממנה. בנוסף, חשוב להתחשב במאפייני המוזמנים ולהתאים עבורם את המשחקים, בעיקר כאשר מדובר על נוכחות נשית. ולבסוף, במידה ומחליטים על כמה עמדות, מומלץ לגוון את המשחקים ואת הקונסולות ולאפשר מבחר שיתאים לכולם.

לכל אחד האטרקציה שלו 

במידה ואתם מעוניינים לשכור עמדות מולטימדיה לאירועים חשוב לוודא כי המקום מציע תשתית ראויה מבחינת חשמל בכדי למנוע מצבים של בעיות במהלך האירוע שיגרעו מהפעילות.

כמו כן, מומלץ לבחור בחברה המתמחה באטרקציות לאירועים ובעיקר לגיל המדובר אשר תוכל לספק ייעוץ בבחירת העמדות, להעניק הסברים רלוונטיים ולספק גם מפעיל מטעמה אשר יוודא כי הפעילות תתנהל כשורה, כיוון שמדובר על מכשירים יקרים שיש להתייחס אליהם בהתאם וברגישות נקודה זאת חשובה שבעתיים. פניה לחברה שאינה מקצועית ומנוסה עשויה להביא לעוגמת נפש שלא תשכח במהרה, וחבל.

במידה ואתם מעוניינים בכמה סוגים של אטרקציות לאירוע והחלטתם לבחור בעמדות מולטימדיה, מומלץ כי האטרקציות הנוספות יהיו שונות במהותן בכדי לאפשר כמה שיותר מבחר והתאמה למוזמנים, וכמו כן, גם לאפשר דינמיקה חברתית ולא רק פעילות של מוזמן בודד מול העמדה. משחקי רצפה, שולחנות משחק או ביתנים ניידים יכולים להתאים מאוד נוסף על עמדות אלו ולספק לכל אורח את האטרקציה החביבה עליו.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן