שולחנות משחק למסיבות בר מצווה

חגיגות בר מצווה כפי שהן נראות בעשורים האחרונים שונות מהותית ממה שהיה מקובל פעם. לא רק במשפחות המסורתיות היה נהוג לשים את הדגש על החגיגה המשפחתית, בשילוב עם אלמנטים מסורתיים ודתיים כמו העלייה לתורה (יחד עם הפגזת הסוכריות המתחייבת בבית הכנסת), נסיעה לכותל , קניית טלית ותפילין ועוד. כיום חגיגות אלו נראות באופן שונה בתכלית, כאשר האירוע העיקרי בחגיגה הוא השכרת אולם שמחות והזמנת אורחים רבים וחברים (לעומת מה שהיה מקובל פעם – להזמין חברים קרובים בלבד ומשפחה) על מנת לקחת חלק בשמחה. אך אירועי בר מצווה כבר לא מוגבלים רק לאולמות שמחה, והם נערכים כיד הדמיון הטובה על המשפחה והילד והתקציב העומד לרשותם על מנת לארגן את האירוע. ניתן לראות אירועי בר מצווה הנחגגים על ידי טיול משפחתי לחו"ל, הפלגה על גבי יאכטה, אירוע ספורטיבי בטבע או לחילופין חגיגה באולם המכיל אפשרויות ספורטיביות כמו טיפוס קירות.

שולחנות משחק – אפשרות שכל הילדים אוהבים

ללא הבדל בין אלו שיש להם תקציב ענק להוציא על ארגון אירוע בר מצווה לבין אלו שהתקציב שהם מיעדים לכך צנוע יותר, כדאי לשקול את האופציה של השכרת שולחנות משחק לאירועים. שולחנות משחק באירוע בר מצווה הם בדרך כלל קלף מנצח – מצד אחד עלותם קטנה מאמצעי בידור אחרים כגון השכרת אולם משחקים בשלמותו לצורך החגיגה או קיום אירוע ספורט אתגרי (כמו למשל פיינטבול ) עבור משתתפים רבים, ומצד שני מעטים הם הילדים שיסרבו לקחת חלק בפעילות סביב שולחנות משחק.

שולחנות משחק באירועים – מתאים לסגנונות אירוע רבים

שולחנות משחק יכולים להוות אופציה מוצלחת גם באירועים מסורתיים יותר, שמתקיימים באולם אירועים ואפילו בחצר הבית. זאת, מהסיבה שבאירועים כאלו סביר להניח שימצא אחוז גבוה של ילדים בקהל שיתקשה למצוא עניין בסוג הבידור שהמבוגרים מעוניינים בו ולכן יחפש לעצמו תעסוקה אחרת (במקרה הטוב) או יפריע למהלך המתוכנן של האירוע (במקרה הגרוע). שילוב של שולחות משחק באירוע מהווה מוקד משיכה לילדים, ולכן תורם לשקט הנפשי של הוריהם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן