כיצד לבחור אטרקציות לבר מצווה

חגיגות בר המצווה של ימינו שונות לגמרי מהאירועים שהתקיימו בעבר – כיום, כל חתן בר מצווה צעיר, הוריו ומשפחתו יודעים ומצפים לאירוע גדול ומושקע, שאינו נופל לעתים מארגון חתונות.

בחירת האולם, הקייטרינג, התקליטן והתלבושות כרוכה בהתלבטויות רבות, כמו גם בחירת האטרקציות – החלק הקשור לתכנית האומנותית, להפעלות ולעניין באירוע, אשר ייחדו אותו מכל אירוע אחר.הבחירה וימקסמו אותה.

בחירת אטרקציות לבר מצווה עשויה להיות מבלבלת אף היא בשל המגוון הרב שקיים היום.

נוכחותן של אטרקציות אלו הכרחי וכיוון שמדובר בגילאים צעירים הן אפילו משמעותיות יותר משאר ההיבטים שיהיו נוכחים באירוע.

ראשית, חשוב לבחון את כל האפשרויות הקיימות כיום ומומלץ לבצע סקר שוק טרם ההחלטה, שנית, חשוב במיוחד להתייעץ עם חתן השמחה ולהבין ממנו באילו אטרקציות לבר מצווה הוא וחבריו מעוניינים.

מועיל מאוד לשוחח עם מארגני בר מצוות אחרות בכדי להתרשם ולקבל המלצות, כך או אחרת, חשוב לבחור בחברה המתמחה באטרקציות שכאלו, שתדע להעניק ייעוץ ושירות מקצועי.

פעילות אישית וקבוצתית 

האטרקציות הפופולאריות ביותר הן עמדות מולטימדיה, בהן ניתן לשחק Pro Evolution, Guitar hero, עמדת סוני או XBOX, משטחי ריקוד ועוד.

אטרקציות שכאלו ירשימו את המוזמנים ויעניקו רושם שהאירוע כולו טרנדי במיוחד. יחד עם זאת, חשוב לבחור בנוסף אטרקציות שמאפשרות דינמיקה חברתית יותר כיוון שעמדות המולטימדיה מיועדות בכל פעם לשחקן אחד או שניים לכל היותר, וחשוב לשמור על האווירה החברתית באירוע שכזה.

לצד עמדות מולטימדיה רצוי לבחור בשולחנות משחק, כגון שולחן הוקי, סנוקר או פינג פונג ל – 4 משתתפים. אטרקציות לבר מצווה אלו מאפשרות פעילות חברתית גדולה יותר ואינה יוצרת בידוד של המוזמנים.

כמו כן, מתאימות אטרקציות אלו לחובבי הספורט וכיוון שמדובר על גילאים צעירים סביר כי הן יתאימו מאוד ויהיו פעילות במיוחד.

אווירה שמחה וצבעונית 

עקרון חשוב נוסף בבחירת אטרקציות לבר מצווה הוא לקחת בחשבון את הגיוון של המוזמנים מבחינת העדפותיהם למשחקים ולפעילות – לצד עמדות מוליטמדיה ושולחנות משחק, חשוב לבחור גם באטרקציות הטרוגניות יותר, המתאימות גם לבנות ונחשבות ל"רכות" יותר (בהשוואה למשחק כדורגל שולחני לדוגמא).

משחקי רצפה כגון דמקה, סולמות ונחשים או דוקים יתאימו מאוד לאוכלוסיה מגוונת ואף יאפשרו משחק של כמה משתתפים יחד.

מומלץ לבחור אטרקציה אחת לפחות מכל סוג בכדי לרצות את כל המוזמנים ולמנוע מצבים שבהם ישנם כאלו שאינם מוצאים את מקומם. אטרקציות לבר מצווה מתייחסות לא רק לפעילות אלא גם למזון ולאווירה הכללית – דוכני מזון כגון פופקורן או נקניקיות יוצרים אווירה של לונה-פארק וחביבים מאוד על גילאים צעירים, בהשוואה לקייטרינג שמחייב אותם לשבת ליד השולחנות ולאכול באופן מסודר.

בנוסף, בובות ענק הן המילה האחרונה באירועים שונים ובעיקר בבר מצוות והן משעשעות את המוזמנים ומאפשרות להצטלם איתן למזכרת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן