אטרקציות לחתונה

אטרקציות לחתונה רק עם 2PLAY!

מתחתנים? שיהיה במזל טוב. חתונות זה אחד האירועים המשמחים שיש, ובמיוחד אם אתם קרובים לחתן/כלה. יחד עם זאת, תכנון חתונה זה לא פשוט ויש המון לחץ.

כל אחד ואחת רוצים שיהיה להם את האירוע הכי שמח שיש – מדובר ביום שחווים רק פעם בחיים. יחד עם זאת, באירועי חתונות יש מגוון שלם של גילאים: ילדים, בני נוער, ומבוגרים, לכן חשוב שיהיו אטרקציות שנותנות מענה לכולם.

דבר אחד בטוח, חתונה זו חגיגה, וכאשר מדובר בחגיגות, אנחנו בחברת 2Play לוקחים על עצמנו לשדרג לכם את האירוע עם האטרקציות הכי שוות שיש, שיבטיחו חוויה בלתי נשכחת.

איזו חבילת אטרקציות תרצו לחתונה שלכם?

חבילת חתונה בסיס

עמדת צילום 360
עמדת סלפי
ועוד...


חבילת חתונה פלוס

עמדת צילום 360
עמדת סלפי
בובות ענק לרחבת הריקודים
דובי קבלת פנים
ועוד...

חבילת חתונה פרו

עמדת צילום 360
עמדת סלפי
בובות ענק לרחבת הריקודים
דובי קבלת פנים ענק 3 מטר
דיג'יי
מקרן
הגברת קטע אומנותי
ועוד...
הכי משתלם

איזו חבילת אטרקציות תרצו לחתונה שלכם?

חבילת חתונה בסיס

עמדת צילום 360
עמדת סלפי
מגנטים

חבילת חתונה פלוס

עמדת צילום 360
עמדת סלפי
מגנטים
בובות ענק לרחבת הריקודים
עיצוב בלונים

חבילת חתונה פרו

עמדת צילום 360
עמדת סלפי
מגנטים
בובות ענק לרחבת הריקודים
עיצוב בלונים
דיג'יי
מקרן
הגברת קטע אומנותי
הכי משתלם

כל האטרקציות לחתונה

מחפשים אטרקציה ספציפית? לא חייבים בחבילה!

לחגוג חתונה עם האטרקציות של 2Play

בואו נודה באמת, אורחים של חתונות מתחלקים לשתי קבוצות: אלה שמתים כבר להגיע לחגוג, ואלה שמגיעים כי הם מרגישים מחויבים. לגיטימי בסך הכול, ואל תגידו שלא יצא לכם בחיים האלה להשתייך לשתי הקבוצות האלה במקרים שונים.
יחד עם זאת, אנחנו בחברת 2Play מגיעים במטרה לגרום לכל אורח ואורחת, וכמובן לחתן ולכלה, לומר בסוף הערב "וואו, איזה כיף היה". לשם כך, יש לנו מגוון עצום של אטרקציות לחתונה נהדרות ואף שלוש חבילות חתונה מדהימות שתוכלו לבחור מהן בהתאם לרצונותיכם: 

  • חתונה בסיס הכוללת עמדת צילום 360, עמדת סלפי, ומגנטים.
  • חבילת חתונה פלוס הכוללת עמדת צילום 360, עמדת סלפי, מגנטים, בובות ענק לרחבת הריקודים, ועיצוב בלונים.
  • והחבילה השלישית והטובה ביותר הכוללת עמדת צילום 360, עמדת סלפי, מגנטים, בובות ענק לרחבת הריקודים, עיצוב בלונים, דיג'יי, מקרן, והגברת קטע אומנותי.


איזו חבילה שלא שתבחרו, תהיו בטוחים שהיא הולכת לשדרג לכם את החתונה ולייצר לכם זיכרונות בלתי נשכחים. 

חתונה היא אחד מהאירועים הללו שלא משנה עם איזה מצב רוח נגיע, כמה מחשבות יש לנו בראש, ומה קרה לנו במהלך היום, אנחנו בסוף נהנה. אולי זאת השמחה של האנשים שמדבקת, הד'יגי, או הבר, אבל זה המצב. אממה, "התוצר הסופי" הזה שאנחנו בסוף כל כך נהנים ממנו, עומדים מאחוריו הרבה אנשים, עם הרבה מטלות, והרבה אחריות, בלי טיפה של מקום לטעויות, כי בכל זאת מדובר ביום המאושר ביותר של החתן והכלה.

לא פעם רואים את הכלה, את ההורים, את החתן מתרוצצים ממקום למקום בלחץ שהכול יתקתק כמו שצריך. אז אנחנו ב- 2Play מסרבים לקבל את זה כמצב נתון, ורוצים שהלקוחות שלנו יגיעו לאירוע ובכלל לא יחשבו עלינו, רק ייהנו מכל רגע ומהאטרקציות לחתונה המדהימות שלנו. לכן, אנחנו מקפידים על שירות ללא דופי. אתם אומרים לנו מה אתם צריכים, ויכולים להיות רגועים שנבצע זאת בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר, זה חלק מהשירות שלנו. אנחנו אומנם מספקים לכם ולאורחים שלכם אטרקציות, אך חשוב מכך אנחנו מספקים גם לכם חוויה. כן לכם, ולכן כאשר אתם שוכרים את שירותינו אתם יכולים פשוט להתחיל ליהנות, ולדעת שאנחנו "נספק את הסחורה" בלי אבל, בלי תירוצים, בלי טעויות. 

האטרקציות שיש לנו להציע לכם ב- בחברת 2Play הן אטרקציות שפונות לכל הגילאים ולכל סוגי האירועים, כך שאם בנוסף לחבילת החתונה שלנו מתחשק לכם לפנק את האורחים שלכם באטרקציות לחתונה נוספות, הכול ניתן לביצוע. 

בין האטרקציות הרבות שלנו תוכלו להנות מעמדות מולטימדיה, שולחנות משחק, דיג'יי, איפור וקעקועים, משטחי משחק רצפתיים, מלחמת מים water tag, דוכני מזון, עמדות יריד ניידות, בובות ענק, עיצוב בלונים, תותח קצף, מגנטים, מראות סלפי, הפרחת בועות סבון ענקיות, יום סינמה, מקרן להקרנת סרטים, הגברה לקטע אומנותי, תחרות שירה עם מסכות, ג'ימבורי, מתנפחי הפעלה, מתנפחי קפיצה, סדנאות ומתחמי יצירה לילדים, אוהל לייקרה בשטח, עמדת צילום 360, ופעילות לגיל השלישי. 

כמו כן, חשוב לציין שהצוות המקצועי שלנו יגיע ביום האירוע ויהיה אחראי על כל העמדות מתחילתו של האירוע ועד תומו. כך שאתם יכולים להיות רגועים שאנחנו לצידכם לאורך כל האירוע, ותוכלו לקבל מענה מהיר ומקצועי בכל רגע נתון ובכל נושא. אנחנו אחת החברות המובילות לאטרקציות באירועים, וכל לקוח ששוכר את שירותינו מקבל את מלוא תשומת לב. הכי חשוב לנו, שתהיו מרוצים.את