מה חשוב לבדוק לפני השכרת שולחנות משחק?

אם החלטתם על השכרת שולחנות משחק לאירוע שלכם, בחרתם בבחירה הנכונה. שולחנות משחק ילהיבו את האורחים שלכם ויגרמו להם לדבר על האירוע זמן רב אחרי שהוא יסתיים. על מנת שהאורחים יוכלו למצות את המיטב משולחנות המשחק, ושאתם תרגישו שבחרתם בבחירה הנכונה, ישנם כמה דברים שכדאי לבדוק לפני שסוגרים.

התאמת האירוע לשולחנות המשחק

גודל המקום: חלק משולחנות המשחק אינם דורשים מקום רב, כמו למשל שולחן כדורגל או שולחן פוקר. אך שולחנות כמו שולחן סנוקר או שולחן הוקי אוויר, זקוקים למרחב מסוים בו יוכלו השחקנים לנוע. בדקו שבמקום שבו יתקיים האירוע יש מספיק מקום להצבת שולחנות המשחק, ומרווח מספיק להתנועע בחופשיות. בחירת המקום המתאים להצבת השולחנות חשובה במיוחד אם שוכרים כמה שולחנות משחק.

כמות האורחים: שולחנות משחק הם אטרקציה, וסביר שחלק ניכר מהאורחים ירצו ליהנות מהם. אם כמות האורחים היא רבה, מומלץ לבצע השכרת שולחנות משחק של יותר משולחן אחד, כדי למנוע תסכול של עמידה בתור והבטחת ההנאה של כל האורחים.

התאמת שולחנות המשחק לגיל האורחים: אמנם, שולחנות משחק מתאימים לכל הגילאים, אך בעת השכרת שולחנות משחק כדאי להתייחס לגילאי האורחים ולהתאים את המשחקים לגילאים. אם הקהל מורכב יותר מילדים, מומלץ להזמין את ההוקי אוויר והכדורגל שהם להיט אצל ילדים. מבוגרים ייהנו יותר משולחנות הפוקר, הסנוקר והרולטה.

בדיקות שמומלץ לעשות לפני הסגירה של השכרת שולחנות משחק

מומלץ לערוך גם כמה בדיקות עם חברת ההשכרה:
תקינות המשחקים: חשוב שהמשחקים ייראו חדשים, יכילו את כל האביזרים, ויהיו תקינים למשחק. אין אכזבה גדולה יותר מלשכור שולחן משחק שלא עובד, או שחסרים בו חלקים.
קבלת ייעוץ לגבי המשחקים המתאימים: חברה מקצועית תדע לייעץ לכם בהתאם לאירוע שלכם ולקהל האורחים הצפוי על המשחקים שיתאימו במיוחד לאורחים שלכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן