אטרקציות לאירועים – מי צריך?

מה זה אטרקציות? למה אני צריך את זה? מי נהנה מהן? לאיזה גילאים זה מתאים? אני יכול להמשיך עם השאלות האלה גם עד סוף הדף, אבל כדי לא לשעמם אתכם אני אסביר בדיוק על כל השאלות ועל כל נושא ונושא בקצרה.

המון אנשים שואלים אותי אם בכלל הם צריכים ואם בכלל זה משומש באירועים או שהם סתם "זורקים את כספם", כמובן שאנשים אלו מגיעים אלי אחרי שהם עשו חיפוש באינטרנט לאטרקציות לאירועים או חיפושים אחרים ולא הגיעו מאירוע שהם ראו את האטרקציות עובדות, אחרת השאלות האלו לא היו עולות.

אז ככה, אטרקציות לאירועים זה תחום שנוגע לכולם, אוכל, משחקים, ילדים, מבוגרים, איך בדיוק זה מתאים לכולם? אני אסביר.

לאירוע שלכם מגיעים גם מבוגרים וגם צעירים / ילדים, יש אטרקציות שמתאימות לכל הגילאים כמו שולחנות משחק – שולחן פינג פונג, שולחן הוקי אוויר עמדות כדורסל, שולחן כדורגל ועוד שולחנות רבים הם שולחנות שאנשים לא מפסיקים לשחק בהם ואין הפרש גילאים שהוא משמעותי במשחק, אבא יכול לשחק נגד הבן או ילד נגד סבא, זה לא משנה, המשחק לא מצריך שחקנים באותו גיל.

עמדות מולטימדיה, הצד הזה פונה יותר לצעירים אתם חושבים? תתפלאו כמה מבוגרים עומדים מול המסך ומשחקים כל הזמן נגד הילדים, תתפלאו אפילו לגלות שכבר נתקלנו באירועים שההורים היו מומחי גיטרה הירו ולא עזבו את הגיטרות רוב האירוע, או בכלל החליטו שהם אלופי נסקאר ולא עזבו את ההגה כל האירוע פשוט מדהים, עמדות מולטימדיה אלו עמדות משחק שמתאימות גם לכל הגילאים.

עמדות מזון – סוכר מתוק, פופקורן, אני לא חושב שיש מישהו שלא אוהב אותן, אם זה הסבא והסבתא או הילדים, כולם אוהבים פופקורן וסוכר מתוק ולכן אין הבדל גם הפעם באוכלוסייה שנהנית מהאטרקציה הזו. לסיכום, מי צריך אטרקציות באירוע שלו? כולם! אין יוצא מן הכלל, כולם צריכים כדי שבאירוע שלהם יהיה טוב, היום אירוע בלי אטרקציות זה אירוע יבש, הילדים לא ייהנו ויהיה בלגן ברוב האירוע. האטרקציות שומרות על הבלגן ודואגות להעסיק את הילדים במשך כל האירוע.

השאירו פרטים ונחזור אליכם
5/5

הייתם מדהימים! אנשים עם נתינה מדהימה כמו שלכם – אין הרבה!"
הילה, עמותת רחשי לב

דילוג לתוכן